Exkurze Velká Británie

AKTUALIZACE 20.4.2022.
 
Vážení rodiče, milí žáci, 
 
bohužel do uzávěrky dorazil menší počet přihlášek, než by byl potřeba pro realizaci zájezdu v zamýšleném formátu. Po jednání v cestovní kanceláří jsme se rozhodli počkat s podpisem smlouvy ještě do konce května, zda nedojde ke změně pravidel pro cestování ohledně covidu. Možná se podaří počet žáků doplnit, v úvaze je také výjezd v nižším počtu či odložení akce na jaro příštího roku. Veškeré finance na školních účtech dětí tam samozřejmě zůstávají a po případném podpisu smlouvy s CK dojde k aktualizaci platebního kalendáře.
 
V případě jakýchkoliv dotazů pište. S pozdravem Jiří Švehla.
  •  
  •  
 
 
AKTUALIZACE 29.3.
 
Vážení rodiče, milí žáci,
 
mezi níže uvedenými soubory je nově nahraná přihláška k exkurzi a prezentace od paní delegátky ze včerejšího setkání. Vyplněnou přihlášku je nutné odevzdat do 15.4.2022.
 
V případě dotazů pište. Mgr. Jiří Švehla.
 
  •  
  •  
 

AKTUALIZACE 24.3.

 
Vážení rodiče, milÍ žáci,
 
z předběžné ankety vyplynulo, že by o akci byl zájem. Momentálně řešíme s cestovní kanceláří konkrétní podmínky cesty, zejména ve vztahu k pravidlům týkajících se covidových opatření. Před několika dny totiž došlo k určitým změnám v cestování, z nichž nejzásadněji nás ovlivňuje požadavek Francie na negativní PCR test při vstupu na jejich území (více viz Aktuální informace k cestování...). 
 
Na 28.3. (start 16:30) jsme dohodli informační schůzku s delegátkou z cestovní kanceláře, které proběhne online (podobně jako dříve třídní schůzky). Pro tento účel bude vytvořena speciální místnost, kam se půjde přihlásit přes účty žáků. Schůzka je otevřená všem, kteří o ní mají zájem. Po ní bychom dali k dispozici závazné přihlášky a od jejich počtu by se odvíjel další postup.
 
Hezký zbytek dne. S pozdravem Jiří Švehla.
  •  
  •  
 
Vážení rodiče, milí žáci,
v říjnu 2022 uvažujeme o pořádání exkurze do Velké Británie pro vybrané žáky 2. stupně, zejména pak z 8. a 9. ročníku. V tuto chvíli děláme pouze předběžný a oboustranně nezávazný průzkum, zda by o to byl zájem. Anketní lístek dostali všichni žáci z vybraných ročníků, kteří o něj projevili zájem. Rovněž je mezi níže nahranými soubory. Tato akce je koncipována jako poznávací a její předběžný program naleznete na webových stránkách školy v záložce Exkurze V. Británie. Celou akci pořádáme ve spolupráci s CK Školní zájezdy s.r.o.

Cena zájezdu je 8490 Kč a zahrnuje dopravu, ubytování a stravování v Británii, služby průvodce, pojištění). V ceně není zahrnuto vstupné (viz přiložený dokument). Částku za vstup berte prosím orientačně. Cena zájezdu by byla splatná v několika splátkách v průběhu následujících měsíců.

V případě dostatečného zájmu bychom v nejbližší době uspořádali informační setkání s delegátkou z cestovní kanceláře a rozdali bychom závazné přihlášky.

Další informace naleznete na webových stránkách cestovní kanceláře www.skolnizajezdy.cz , případně můžete psát i na email jiri.svehla@zsvelesin.cz nebo jitka.fikejsova@zsvelesin.

Hezký zbytek dne. 

Mgr. Jiří Švehla a Mgr. Jitka Fikejsová. 

Přílohy: