Exkurze Velká Británie

Připomínáme druhý termín platby do konce měsíce listopadu!
(prosíme o zadání správného specifického symbolu 2001001)

Vzhledem k situaci s řešením Brexitu prosíme rodiče, aby zajistili svým dětem cestovní pas.

Vážení rodiče,

v příštím školním roce jsme se rozhodli uspořádat ve spolupráci s CK Školní zájezdy s.r.o. exkurzi do Velké Británie v termínu 10.5. – 15.5. 2020 pro žáky 8. a 9. ročníku. Tento výlet je koncipován jako poznávací a žáci budou mít možnost si prohlédnout Londýn a jeho nejvýznamnější památky jako je Tower, Buckinghamský palác a mnoho dalších. Rovněž navštívíme královský hrad Windsor, prestižní britskou školu Eton nebo se podíváme do přímořského letoviska Hastings.

V ceně zájezdu, která činí 7 790 Kč je zahrnuto:

• Doprava autobusem včetně přepravy přes kanál La Manche z Velešína a zpět.
  • 3x ubytování v prověřených britských rodinách s plnou penzí
  • komplexní pojištění
  • služby profesionálního průvodce

Žáci si dále hradí vstupné do jednotlivých objektů (cca £93) a vstup do Legolandu (700 Kč, nutno zaplatit předem na účet CK). Orientační ceník vstupného naleznete v přiložených souborech. Částku je možné rozložit do několika splátek.

Termín pro přihlášení je do 30.5.2019 poté  musíme jako škola zájezd s dostatečným počtem zájemců potvrdit nebo stornovat.  Přihlášky směřujte přímo k Mgr. Jiřímu Švehlovi nebo v případě, že syn/dcera onemocnění dejte prosím vědět emailem na adresu jiri.svehla@zsvelesin.cz.  Na stejnou adresu směřujte také jakékoliv případné dotazy.

Hezký zbytek dne.

Mgr. Jiří Švehla