Exkurze Velká Británie

Vážení rodiče,

vzhledem k vývoji událostí spojených s koronavirem jsme rozhodli o přeložení termínu zájezdu do Velké Británie. Náhradní termín je 17.10. - 22.10.2020, kdy snad již bude možno bezpečně vycestovat. Pokud by to nebylo bezpečné ani v tomto termínu, je možný další přesun (např. na jaro 2021).

Pro žáky 8. ročníku představuje tato změna pouze přesun termínu a budou se účastnit jako budoucí deváťáci. Současní žáci 9. ročníku budou v době zájezdu již absolventy. Jak CK Školní zájezdy s.r.o.,tak pro ZŠ Velešín toto problém není a mohou se zájezdu účastnit. Na druhou stranu je pochopitelné, že se jedná o výraznou změnu a pokud by někdo vysloveně neměl zájem se účastnit, je možné od smlouvy odstoupit s vrácením zaplacené částky.  Rád bych všechny zákonné zástupce požádal o vyjádření (na email jiri.svehla@zsvelesin.cz nebo SkoluOnline), zda se změnou termínu souhlasí či nikoliv a to do 10.4.

Informační schůzka dne 6.4. je zrušena, požádali jsme o náhradní termín na září.

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě samozřejmě obraťte.

Jiří Švehla