Exkurze Velká Británie

Informace pro rodiče odstupující od smlouvy

Vážení rodiče,

               cestovní kancelář bude během dubna vracet zaplacené zálohy. Pokud chcete zaslat peníze na jiný účet, než ze kterého jste peníze posílali, prosím zašlete nejpozději do pátku 24.4. údaje pro převod na email referentky CK Mgr. Evy Zapletalové  referentka3@skolnizajezdy.cz . Ve svém emailu rovněž uveďte, že se jedná o zájezd ZŠ Velešín č. 2001001 a jméno dítěte.

Informace pro potencionální náhradníky

Vážení rodiče,

v termínu 17.-22.10.2020 máme sjednaný zájezd pro žáky 2. stupně do Velké Británie. V případě, že by situace byla již příznivá, tak bychom na začátku září oslovili žáky současného 7. a 8. ročníku s možností doplnit stávající skupinu. Cena zájezdu je 7 790 Kč + cca 100 liber na vstupné.

               Pokud by nebylo možné/bezpečné v této době vycestovat, budeme termín zájezdu dále posunovat a náhradníky oslovíme až později.

 

Případné dotazy směřujte na můj email jiri.svehla@zsvelesin.cz    .

Hezký den, Jiří Švehla.

Přílohy:
Pojištení CK proti úpadku 2020
Anglické království pro ZŠ - vstupy
Anglické království pro ZŠ - propozice

Dodatek o náhradním termínu
Smlouva o zájezdu