Zpřístupnění výukových programů

06.04.2020 11:08

Společnost SILCOM, která dodává výukové programy pro školy se rozhodla zpřístupnit je bezplatně pro žáky naší školy.
Děti tak mohou procvičovat učivo nejen na programech, se kterými se setkávají i ve škole, ale i na těch, které škola zatím nezakoupila.

Web:   www.didakta.cz

 
Heslo:  WJYP
 

Instrukce od společnosti:

-       aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10

-       ke spouštění našich výukových materiálů důrazně doporučujeme využít naši vlastní aplikaci DidaktaCZ projektor, spíše než webový prohlížeč, kde jsou již značně omezeny možnosti spouštění obsahu Adobe Flash. Aplikaci DidaktaCZ projektor je možné stahovat z tohoto linku https://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip.

-       upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora

 

Akce platí do odvolání - předpokládáme, že do doby nástupu žáků zpět do škol.

Přejeme vám všem pevné zdraví.